Referencie

Mamka Lucia 

Liptovský Mikuláš

”K našej milej terapeutke chodíme už dlhší čas a musím povedať, že ja, ktorá na takéto veci neverí ....som začala veriť. Náš malý bojovník začal ožívať ...je živší a viac reaguje. Takže veľká vďaka a sme radi, že sme Vás spoznali."

Jana

Spišská Nová Ves

”O tejto terapii som sa dozvedela pred časom a ďakujem životu, že mi dal možnosť absolvovať ju. Sama pracujem s ľuďmi pri riešení ich problémov inými metódami, ale aj ja sama sa potrebujem posúvať vpred. Ďakujem za odborný prístup a ústretovosť. Terapia mi pomohla pri odbúravaní blokov. “

Mamka Zuzana

Poprad

Kranio-sakrálna terapia u pani doktorky nám veľmi pomohla, keď už sme naozaj nevedeli ako synovi pomôcť s bolesťami bruška. Po každej ďalšej terapii sme videli uvoľnenie a konečne po dlhom čase aj úsmev. Pani doktorka vie krásne svojich klientov "nacítiť". Veľmi pekne ďakujeme.

Simona

Košice

Pani doktorka mi pomohla s nekonečnými bolesťami hlavy a som jej za to neskutočne vďačná, pretože bez nej by som už bola asi na silných liekoch od bolesti. Každý kto má nejaké predsudky alebo obavy z neznámeho, by ich mal zahodiť a skúsiť kraniosakrálnu terapiu. Ja môžem len vrelo odporučiť

Mamka Zdeslava

Košice

Chodili sme k pani doktorke s dcérou, ktorá mala torticollis. Po pár sedeniach došlo k zlepšieniu a nemuseli sme sa trápiť ďalej s Vojtovou metódou. Plus je aj veľmi príjemné prostredie a citlivý prístup pani doktorky.

Daniela

Košice

”Terapia mi pomohla pri mojich problémoch s bolesťami hlavy, na ktoré mi často neúčinkovali ani lieky proti bolesti, prípadne ich účinok bol iba krátkodobý a problém ďalej pretrvával. Po niekoľkých terapiách som pocítila výrazný rozdiel a silné bolesti ma prestali trápiť. Za mňa určite odporúčam. Ďakujem .“

Maja

Košice

Pani doktorka je veľmi milá a empatická, najviac oceňujem ochotu venovať sa rôznorodým problémom, nad ktorými iní mávli rukou. Je úľavou stretnúť lekára s takým porozumením.

Henrieta

Košice

Pani doktorka je veľmi milá, ústretová a empatická. Je odborníčka v tom, čo robí a snaží sa maximálne pomôcť. Odporúčam po profesionálnej aj ľudskej stránke. Som veľmi rada, že som ju našla.

© 2020 Kraniosakrálna terapia Košice, Pražská 4, Košice, 040 11
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!